Vítejte v

Restaurant 59

Jsme rodinný podnik, který roste od roku 1995 a my s ním. Snažíme se nezaspat a být vždy o krok napřed. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása, proto se necháváme inspirovat italskou gastronomií.
Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, vždy s důrazem na čerstvost a nejvyšší možnou kvalitu. Vše co tvoříme, tvoříme s láskou k jídlu, která je věčná.

KAŽDÝ DEN OD 18:00

DEGUSTAČNÍ MENU

Neváhejte ani minutu, toto je opravdu gurmánský zážitek!  Postupně Vám naservírujeme vychytané dobroty pěkně za sebou.
Přijďte prostě jen tak, oslavte narozeniny nebo uspořádejte firemní večírek. Tato akcička je vhodná kdykoliv!
Degustaci Vám přichystáme již od 2 osob, stačí si jen rezervovat stůl.

DENNĚ

NABÍDKA ŠÉFKUCHAŘE

Náš kolektiv kuchařů vymýšlí na každý den nové speciality. Můžete se pokaždé těšit na jinou novinku, připravenou výhradně ze sezónních a lokálních surovin pečlivě vybraných od místních farmářů a řezníků.

CELOROČNĚ

TĚSTOVINY SI VYRÁBÍME SAMI

Využíváme moderní technologie a zkušeností našich kuchařů. Tak jedině mohou být naše čerstvé těstoviny dobré. Al dente pasta, je základ naší skvělé receptury!

Galerie

Náš tým

Diana
diana@restaurant59.cz
`Vedení celého týmu a chodu provozovny, to je Diany odpovědnost.`
Roman
roman@restaurant59.cz
`Velí celé kuchyni a chystá pro Vás veškeré a la carte pokrmy`
Michal
michal@restaurant59.cz
`Mladý a kreativní, v kuchyni kouzlí a zastupuje Romana`
Jana
jana@restaurant59.cz
`Příjemná slečna servírka, která velí celé obsluze naší restaurace.`
Adéla
recepce@aparthotel-jablonec.cz
`Usměvavá, energická slečna, která zodpovídá za chod našeho hotelu.`
Alena
recepce@aparthotel-jablonec.cz
`Naše operátorka, která profesionálně vyřídí Vaši objednávku.`
Ondra
ondra@restaurant59.cz
`Mladý a přesto mazák ve svém oboru číšníka.`
Honza
honza@restaurant59.cz
`Nejmladší člen týmu, náš Pizza Chef.`
Lubor
lubor@restaurant59.cz
`Má na starosti tým rozvozců a sám Vám naservíruje naše pokrmy téměř až na Váš stůl.`

Chcete se stát členem teamu?

Ubytování
v moderním prostředí