Vítejte v

Restaurant 59

Jsme rodinný podnik, který roste od roku 1995 a my s ním. Snažíme se nezaspat a být vždy o krok napřed. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása, proto se necháváme inspirovat italskou gastronomií.
Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, vždy s důrazem na čerstvost a nejvyšší možnou kvalitu. Vše co tvoříme, tvoříme s láskou k jídlu, která je věčná.

OD PÁTKU DO NEDĚLE

KAŽDOU CHVÍLI JINAK

Tým 59tky pro vás připravuje originální menu plné specialit vyrobených z čerstvých surovin dané sezony a převážně dodávaných od místních farmářů a pěstitelů.

DENNĚ

NABÍDKA ŠÉFKUCHAŘE

Náš kolektiv kuchařů vymýšlí na každý den nové speciality. Můžete se pokaždé těšit na jinou novinku, připravenou výhradně ze sezónních a lokálních surovin pečlivě vybraných od místních farmářů a řezníků.

CELOROČNĚ

TĚSTOVINY SI VYRÁBÍME SAMI

Využíváme moderní technologie a zkušeností našich kuchařů. Tak jedině mohou být naše čerstvé těstoviny dobré. Al dente pasta, je základ naší skvělé receptury!

Galerie

Náš tým

Diana
diana@restaurant59.cz
`Vedení celého týmu a chodu provozovny, to je Diany odpovědnost.`
Roman
roman@restaurant59.cz
`Velí celé kuchyni a chystá pro Vás veškeré a la carte pokrmy`
Michal
michal@restaurant59.cz
`Mladý a kreativní, v kuchyni kouzlí a zastupuje Romana`
Jana
jana@restaurant59.cz
`Příjemná mladá servírka, která velí celé obsluze naší restaurace.`
Alena
recepce@aparthotel-jablonec.cz
`Usměvavá slečna plná energie, která zodpovídá za chod našeho hotelu.`
Markéta
recepce@aparthotel-jablonec.cz
`Nová posila našeho týmu. Jejím úkolem je zvládnout veškeré objednávky i chod recepce hotelu`.
Ondra
ondra@restaurant59.cz
`Mladý a přesto mazák ve svém oboru číšníka.`
Honza
honza@restaurant59.cz
`Nejmladší člen týmu, náš Pizza Chef.`
Petr
petr@restaurant59.cz
`Má na starosti celý tým našich rozvozců a sám Vám naservíruje objednané pokrmy téměř až na Váš stůl.`
Michal
michal@restaurant59.cz
`Rozvozce pokrmů, zkušenost a dlouholetá praxe je jeho dominantou.`
Lubor
lubor@restaurant59.cz
`Zkušený rozvozce, který pro náš podnik pracuje řadu let.`

Chcete se stát členem teamu?

Ubytování
v moderním prostředí