Vítejte v

Restaurant 59

Jsme rodinný podnik, který roste od roku 1995 a my s ním. Snažíme se nezaspat a být vždy o krok napřed. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása, proto se necháváme inspirovat italskou gastronomií.
Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, vždy s důrazem na čerstvost a nejvyšší možnou kvalitu. Vše co tvoříme, tvoříme s láskou k jídlu, která je věčná.

OD PONDĚLÍ DO PÁTKU

OBĚDOVÉ MENU

Každý den nové obědové menu. Vše připravujeme v rámci našeho konceptu moderní gastronomie, to znamená, že se u nás naobědváte skvěle a zdravě!

KAŽDÝ TÝDEN JINAK

NABÍDKA ŠÉFKUCHAŘE

Náš kolektiv kuchařů vymýšlí na každý týden nové speciality. Můžete se pokaždé těšit na jinou novinku, připravenou výhradně ze sezónních a lokálních surovin pečlivě vybraných od místních farmářů a řezníků.

CELOROČNĚ

TĚSTOVINY SI VYRÁBÍME SAMI

Využíváme moderní technologie a zkušeností našich kuchařů. Tak jedině mohou být naše čerstvé těstoviny dobré. Al dente pasta, je základ naší skvělé receptury!

Galerie

Náš tým

Diana
diana@restaurant59.cz
`Vedení celého týmu a chodu provozovny, to je Diany odpovědnost.`
Roman
roman@restaurant59.cz
`Velí celé kuchyni a chystá pro Vás veškeré a la carte pokrmy`
Michal
michal@restaurant59.cz
`Mladý a kreativní, v kuchyni kouzlí a zastupuje Romana`
Lea
objednavka@restaurant59.cz
`Lea nově doplňuje náš tým kuchařů ala carte na pozici Assitant cook `
Alena
recepce@aparthotel-jablonec.cz
`Usměvavá slečna plná energie, která zodpovídá za chod našeho hotelu.`
Monika
obsluha@restaurant59.cz
`Monika je posila našeho týmu. Jejím úkolem je zvládnout veškeré objednávky i chod recepce hotelu`.
Michaela
obsluha@restaurant59.cz
`Míša zastává funkci operátorka a recepční`
Honza
honza@restaurant59.cz
`Dnes už senior Pizza Chef, zodpovídá za kvalitu našeho "pizza světa".`
Dan
objednavka@restaurant59.cz
`Mladý a přesto velice zkušený pizzař`
Petr
petr@restaurant59.cz
`Má na starosti celý tým našich rozvozců a sám Vám naservíruje objednané pokrmy téměř až na Váš stůl.`
Ondra
ondrej@restaurant59.cz
`Silná a zkušená posila našeho týmu v sekci rozvozci. `
Lubor
lubor@restaurant59.cz
`Zkušený rozvozce, který pro náš podnik pracuje řadu let.`
Tomáš
objednavka@restaurant59.cz
`Tomáš, náš nový, rychlý a spolehlivý rozvozce`
Jitka
jitka@restaurant59.cz
`Profesionální servis je pro Jíťu samozřejmost`
Veronika
obsluha@restaurant59.cz
`Verča skvěle doplňuje náš tým obsluhy restaurace`
Jana
jana@restaurant59.cz
`Příjemná mladá paní servírka, která doplňuje obsluhu naší restaurace.`
Šárka
obsluha@restaurant59.cz
`Šárka, zkušená slečna v oboru gastronomie, perfektně zapadá do týmu restaurace`
Žaneta
obsluha@restaurant59.cz
`Žanet, mladá a šikovná servírka, která se nedávno přidala do našeho týmu restaurace `
Kamila
obsluha@restaurant59.cz
`Mladá energická slečna, skvěle doplňuje servis v naší restauraci.`
Kuba
obsluha@restaurant59.cz
`Kubí je spolehlivý a příjemný profesionál v týmu servisu restaurace`
Albi
obsluha@restaurant59.cz
`Mladý a už profesionál, který doplňuje náš tým servisu restaurace`
Marek
obsluha@restaurant59.cz
`Mára je dalším skvělým číšníkem v našem týmu R59tky`

Chcete se stát členem teamu?

Ubytování
v moderním prostředí