Vážení příznivci našich "bodíků"


Nový systém Restaurant 59 je převeden do elektronické podoby a Vaše odměny budeme dál střádat na osobním virtuálním účtu.

Na každé vydané účtence naleznete aktuální stav Vaší odměny - nasbíraných bodíků, které můžete proměnit za peníze a odečíst z následné objednávky.

O stavu Vašich nasbíraných bodíků Vás samozřejmě můžeme informovat při objednávce nebo si jej můžete nechat zaslat elektronicky.

 
Bodíky v praxi znamenají

Odměny načítáme z Vaší aktuální objednávky, a za každých 100 Kč dostáváte jeden bod ( 10 bodů = 100 Kč ). Body se sbírají pouze za hlavní pokrmy, za dovozné a doplňkový sortiment (cigarety, nápoje ...) systém body nenačítá.

objednávka za 90 Kč = 0,9 bodů

objednávka za 150 Kč = 1,5 bodu,

objednávka za 200 Kč = 2 body apod...

Po nasbírání 10 bodů je lze proměnit za slevu ve výši 100 Kč, po nasbírání 20 bodů za slevu 200 Kč atd. Částku po odsouhlasení Vám odečteme z aktuání objednávky.

Pro využití nasbíraných bodů nás informujte předem při objednávce, systém je odečte ( u řidiče uplatnění není možné ).

 
Jak aktivovat účet

O nic se nestaráte, nyní se účet aktivuje automaticky s první objednávkou nebo je převeden z původního účtu "pizza express".

 
Ostatní informace

Dovozné a doplňkový sortiment se do stavu bodíků nezapočítává.

Stejně tak nelze nasbírané body uplatnit za doplňkový sortiment.

Slevy a jednotlivé zvýhodněné akce se nenačítají, vždy lze využít pouze jednu z možností.

V případě jakýchkoliv dotazů jsou Vám k dispozici naše operátorky na čísle:  483 318 001  nebo emailu:   objednavka@restaurant59.cz
Veškeré nakládaní s poskytnutými osobními údaji spadá pod interní směrnice v rámci GDPR