Vítejte v

Restaurant 59

Restaurant 59, Jablonec nad Nisou

Jsme rodinný podnik, který roste od roku 1995 a my s ním. Snažíme se nezaspat a být vždy o krok napřed. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása, proto se necháváme inspirovat moderní gastronomií.
Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, vždy s důrazem na čerstvost a nejvyšší možnou kvalitu. Vše co tvoříme, tvoříme s láskou k jídlu, která je věčná.

Galerie

Náš tým

Roman
roman@restaurant59.cz
„Jsem šéfkuchař, velím celému týmu v kuchyni a chystám pro Vás veškeré á la carte pokrmy.“
Michal
michal@restaurant59.cz
„Pokaždé přijdu s novým nápadem, v kuchyni zastupuji Romana.“
Martina
martina@restaurant59.cz
„Rychlost a svižnost jsou mé silné stránky, jsem posila týmu R59.“
Monika
monika@restaurant59.cz
„Mým úkolem je zvládnout veškeré objednávky i chod recepce hotelu.“
Honza
honza@restaurant59.cz
„Jsem pizza expert, zodpovídám za vše, co se točí kolem pizzy.“
Dan
dan@restaurant59.cz
„Umím připravit tu nejlepší pizzu, nyní už zastávám i post kuchaře.“
Kuba
kuba@restaurant59.cz
„Pokrm Vám přinesu vždy včas. Na mě se můžete spolehnout.“
Šárka
sarka@restaurant59.cz
„Miluji italskou gastronomii, proto jsem servírka v týmu R59.“
Kamila
kamila@restaurant59.cz
„Nejčastěji mě uvidíte na postu barmanky, kde připravuji nejrůznější drinky.“
Libor
libor@restaurant59.cz
„Jsem sice nejmladší, ale za to nejpilnější číšník.“
Simona
simona@restaurant59.cz
„Jsem sice nová posila týmu, ale všichni už vědí, že se na mě můžou spolehnout.“
Simona
simona@aparthotel-jablonec.cz
„Dávám do pořádku hotelové pokoje. Pro mě je čistota na prvním místě.“

Chcete se stát členem teamu?

Ubytování
v moderním prostředí