Vítejte v

Restaurant 59

Restaurant 59, Jablonec nad Nisou

Jsme rodinný podnik, který roste od roku 1995 a my s ním. Snažíme se nezaspat a být vždy o krok napřed. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása, proto se necháváme inspirovat klasickou i moderní gastronomií.
Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, vždy s důrazem na čerstvost a nejvyšší možnou kvalitu. Vše co tvoříme, tvoříme s láskou k jídlu, která je věčná.

Galerie

Náš tým

Roman
roman@restaurant59.cz
„Jsem šéfkuchař, velím celému týmu v kuchyni a chystám pro Vás veškeré á la carte pokrmy.“
Michal
michal@restaurant59.cz
„Pokaždé přijdu s novým nápadem, v kuchyni zastupuji Romana.“
Filip
filip@restaurant59.cz
„V kuchyni se cítím jako doma a preciznost je moje silná stránka"
Martina
martina@restaurant59.cz
„Rychlost a svižnost jsou mé silné stránky, jsem posila týmu R59.“
Kuba
kuba@restaurant59.cz
„Pokrm Vám přinesu vždy včas. Na mě se můžete spolehnout.“
Šárka
sarka@restaurant59.cz
„Miluji italskou gastronomii, proto jsem servírka v týmu R59.“
Kamila
kamila@restaurant59.cz
„Nejčastěji mě uvidíte na postu barmanky, kde připravuji nejrůznější drinky.“
Jarda
`Preciznost, smysl pro detail a hravě zvládat stres jsou moje hlavní předností`
Libor
libor@restaurant59.cz
„Jsem nejmladší, ale za to nejpilnější číšník.“
Simona
simona@aparthotel-jablonec.cz
„Dávám do pořádku hotelové pokoje. Pro mě je čistota na prvním místě.“

Chcete se stát členem teamu?

Ubytování
v moderním prostředí