Vítejte v

Restaurant 59

Restaurant 59, Jablonec nad Nisou

Jsme rodinný podnik, který roste od roku 1995 a my s ním. Snažíme se nezaspat a být vždy o krok napřed. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása, proto se necháváme inspirovat italskou gastronomií.
Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, vždy s důrazem na čerstvost a nejvyšší možnou kvalitu. Vše co tvoříme, tvoříme s láskou k jídlu, která je věčná.

Sledujte nás na sociálních sítích

Galerie

Náš tým

Roman
roman@restaurant59.cz
`Śéfkuchař, velí celému týmu kuchyně a chystá pro Vás veškeré a la carte pokrmy`
Michal
michal@restaurant59.cz
`Mladý a kreativní, v kuchyni kouzlí a zastupuje Romana`
David
svoboda@restaurant59.cz
`David má na starost celý tým servisu R59`
Martina
martina@restaurant59.cz
`Příjemná a rychlá mladá paní. Martina, nově doplňuje náš tým restaurace.`
Monika
monika@restaurant59.cz
`Monika je posila našeho týmu. Jejím úkolem je zvládnout veškeré objednávky i chod recepce hotelu`.
Honza
honza@restaurant59.cz
`Dnes už senior Pizza Chef, zodpovídá za vše co se točí kolem pizzy.`
Dan
dan@restaurant59.cz
`Dan je nejen zkušený pizzař, ale nyní už zastává i post kuchaře juniora`
Michaela
michaela@restaurant59.cz
`Míša u nás zastává funkci recepční a ráda pracuje i v restauraci`
Kuba
kuba@restaurant59.cz
`Kubí je spolehlivý a příjemný profesionál v týmu servisu restaurace`
Šárka
sarka@restaurant59.cz
`Šárka, zkušená slečna v oboru gastronomie, perfektně zapadá do týmu restaurace`
Kamila
kamila@restaurant59.cz
`Mladá energická slečna, kterou nejčastěji ji uvidíte na postu barmanky.`
Libor
libor@restaurant59.cz
` Nejmladší, ale za to ctižádostivý člen týmu restaurace, velmi rychle nabývá zkušenosti.`

Chcete se stát členem teamu?

Ubytování
v moderním prostředí