Vítejte v

Restaurant 59

Restaurant 59, Jablonec nad Nisou

Jsme rodinný podnik, který roste od roku 1995 a my s ním. Snažíme se nezaspat a být vždy o krok napřed. Jsme přesvědčeni, že v jednoduchosti je krása, proto se necháváme inspirovat italskou gastronomií.
Pečlivě vybíráme veškeré suroviny, vždy s důrazem na čerstvost a nejvyšší možnou kvalitu. Vše co tvoříme, tvoříme s láskou k jídlu, která je věčná.

Sledujte nás na sociálních sítích

Parádní pizza chléb - Pan di pizza, musí být důkladně nakynutý, křupavý, s olivovým olejem a dochucený bylinkami. 
#restaurant59 #restauracejablonec #jablonecnadnisou #panpizza #italianfood #pizza #cerstvepecivo Grilovaná vepřová panenka na salátovém lůžku.
Nyní na menu Restaurant 59.

#restaurant59 #restauracejablonec
 #jablonecnadnisou #moderngastronomy #porkgrill #libereckykraj #restaurant #veprovapanenka Těstoviny máme vždy čerstvé, vyrábíme si jedině naše, vlastní, dle originální receptury dovežené z Italie. 
Když si dáte například spaghetti aglio olio s dobře orestovanou pancettou, neuděláte nikdy chybu! 
#pastafresca #freshpasta #italianfood #aglioolio #moderngastronomy #restaurant59 #restauracejablonec #jablonecnadnisou

Galerie

Náš tým

Roman
roman@restaurant59.cz
`Śéfkuchař, velí celému týmu kuchyně a chystá pro Vás veškeré a la carte pokrmy`
Michal
michal@restaurant59.cz
`Mladý a kreativní, v kuchyni kouzlí a zastupuje Romana`
David
david@restaurant59.cz
`David má na starost celý tým servisu R59`
Jitka
jitka@restaurant59.cz
`Profesionální servis a smysl pro detail je pro Jíťu samozřejmost`
Jana
jana@restaurant59.cz
`Příjemná mladá paní, pro kterou je profesionální servis hračka.`
Monika
obsluha@restaurant59.cz
`Monika je posila našeho týmu. Jejím úkolem je zvládnout veškeré objednávky i chod recepce hotelu`.
Honza
honza@restaurant59.cz
`Dnes už senior Pizza Chef, zodpovídá za vše co se točí kolem pizzy.`
Dan
dan@restaurant59.cz
`Dan je nejen zkušený pizzař, ale nyní už zastává i post kuchaře juniora`
Michaela
michaela@restaurant59.cz
`Míša u nás zastává funkci recepční a ráda pracuje i v restauraci`
Kuba
obsluha@restaurant59.cz
`Kubí je spolehlivý a příjemný profesionál v týmu servisu restaurace`
Šárka
sarka@restaurant59.cz
`Šárka, zkušená slečna v oboru gastronomie, perfektně zapadá do týmu restaurace`
Kamila
kamila@restaurant59.cz
`Mladá energická slečna, kterou nejčastěji ji uvidíte na postu barmanky.`
Anička
anna@restaurant59.cz
`Anička je nová posila týmu restaurace, rychlá, milá a usměvavá`
Libor
libor@restaurant59.cz
` Nejmladší, ale za to ctižádostivý člen týmu restaurace, velmi rychle nabývá zkušenosti.`

Chcete se stát členem teamu?

Ubytování
v moderním prostředí